01funenfunfOKN2014..jpg
OKN Nieuwjaarsborrel

Vorige bijeenkomst

skipistenieuwegein

Start nieuwe seizoen! • 14 september 2023

De zomervakantie is weer voorbij en wij hopen natuurlijk dat jullie allemaal een mooie tijd hebben gehad.


Zie afbeeldingen van de bijeenkomst

Vorige bijeenkomst

DVM logo trans

ALV en verrassingsdiner • 23 mei 2023

Beste leden,

Wij nodigen je van harte uit voor deze Algemene Ledenvergadering op 23 mei 2023 bij Driessen SmaakVermaak te Nieuwegein.


Lees over de bijeenkomst

Platform voor plezierig zakendoen

Nieuwe contacten opdoen, leren van collega-ondernemers, bouwen aan duurzame zakelijke relaties of mogelijkheden onderzoeken om samen te werken? Dan moet je bij de Ondernemerskring Nieuwegein (OKN) zijn.

De OKN is een business club waar je plezierig kunt netwerken. Bouwen aan een zakelijk netwerk kost tijd want een vertrouwensrelatie ontstaat niet direct bij het afgeven van je visitekaartje. Daarom organiseren wij onderhoudende bijeenkomsten waar je contacten kunt leggen die betekenisvol voor je kunnen zijn. Ook biedt het een mooie gelegenheid om ideeën uit te wisselen en inspiratie op te doen.

Onze leden zijn kleine en middelgrote bedrijven - waaronder ook vele zelfstandige professionals - uit de Nieuwegein en omstreken. De meeste van onze leden zijn werkzaam in de zakelijke dienstverlening.

Kennismaken?
U bent van harte welkom om kennis te maken met de OKN op een van onze bijeenkomsten.

Vrijblijvend kennismaken

netwerk_okn.jpg
Kennis maken met de OKN om de sfeer te proeven?
Meld u hier aan.

Wat biedt de OKN?

  • Netwerkbijeenkomsten in een gezellige sfeer
  • Eten, drinken en netwerken
  • Je bedrijf op de website
  • Toegang tot het netwerk van de overige leden
  • Platform om je bedrijf te presenteren

Voor slechts € 200, - per jaar!

volgende bijeenkomst